فیبروز ابرو در شیراز

فیبروز ابرو یا میکروبلیدینگ آرایش دائم و خال‌کوبی در ناحیه صورت است که توسط متخصصان و ابرو کاران حرفه‌ای با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ و سوزن‌های یکبار مصرف انجام می‌شود. ناگفته نماند که رنگ‌های استفاده‌شده در خال‌کوبی ابرو بارنگ‌های استفاده‌شده در خال‌کوبی معمولی غلظت کمی دارد. فیبروز ابرو یک روش برای زیبایی صورت نیمه دائمی است که زنان زیادی در ایران آن را انجام می‌دهند.

براي رزرو وقت و مشاوره رايگان با كارشناسان مجموعه در تماس باشيد.

سالن تخصصی ریبایی سحر صیادی  : 09174133913

نمونه کارهای اینستا : @saharsayadi_keratin

مزایا فیبروز ابرو

این روش باعث زیباتر شدن صورت می‌شود. خودتان را بدون ابرو تصور کنید آن وقت می‌دانید که ابرو چقدر در زیبایی صورت تأثیر دارد. مزایا دیگر:

آیا فیبروز ابرو عوارضی دارد؟

عوارض میکروبلیدینگ زیاد نیستند و بیشتر آن‌ها بعد از چند ساعت از فیبرز ابرو از بین می‌روند. این عوارض شامل:

قرمزی
ورم
خارش

این‌ها عوارضی هستند که حداکثر تا زخم‌ها بهبود می‌یابند، وجود دارند بعد از آن از بین می‌روند. چند ساعت بعد از این روش قرمزی پوست از بین می‌رود و به مرور زمان ظرف یکی دو روز ورم از بین می‌رود و تا زمانی که زخم‌ها خوب می‌شوند، ابرو خارش دارد.

البته عوارض دیگری هم ممکن است ایجاد شود، مثلاً در صورتی که سالن زیبایی ابرو کیفیت نداشته باشد یا مواد بی‌کیفیت توسط افراد نامتخصص استفاده شود، ممکن است زخم‌ها دیر خوب شوند و بزرگ‌تر باشند یا عفونت ایجاد شود.

برای همین است که پیشنهاد می‌کنیم که میکروبلیدینگ را در بهترین مرکز فیبروز ابرو ایران یعنی کلینیک ابرو سحر صیادی انجام دهید که در آن از بهترین مواد توسط متخصصان ابرو استفاده می‌شود و عفونت خون ایجاد نمی‌شود و زخم‌ها کوچک و در سریع‌ترین زمان ممکن خوب می‌شوند.

یکی از عواملی که در انتخاب افراد تأثیر گذار است، ماندگاری است. میگویند این روش را زود به زود انجام دهیم عوارض جدی بر سلامت می‌گذارد؛ ولی در سالن سحر صیادی از بهترین مواد استفاده می‌شود که به نسبت فیبروز ابرو در سالن‌های دیگر ماندگاری بسیار بالاتری دارد.

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

فیبروز ابرو برای زیبایی صورت انجام می‌شود و می‌توانیم بگوییم که برای همه مناسب است؛ ولی خیلی از افراد ابروهایشان زیبا است و نیازی به آن ندارند. این روش برای افراد زیر مناسب‌تر است و بیشترین استفاده رو افراد زیر انجام می‌دهند:

براي رزرو وقت و مشاوره رايگان با كارشناسان مجموعه در تماس باشيد.

سالن تخصصی ریبایی سحر صیادی  : 09174133913

نمونه کارهای اینستا : @saharsayadi_keratin

فیبروز ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

مواردی هستند که باعث می‌شود فیبروز ابرو هیچ نتیجه‌ای نداشته باشد و بر وضعیت سلامت تأثیر بگذارد. در صورت وجود موارد زیر میکروبلیدینگ را انجام ندهید:
کسانی که

دارند.

مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو؟

این روش نیمه دائمی است و ماندگاری آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن نوع ابرو و موادی است که استفاده می‌شود. در زیر همه مواردی که روی ماندگاری فیبروز ابرو تأثیر دارد را آورده‌ایم:

فیبروز ابرو از 1 تا 3 سال می‌تواند دوام داشته باشد، البته اگر فیبروز ابرو در سالن زیبایی سحر صیادی انجام شود دوامش بیشتر است. این روش دائمی نیست و باید هر سال یکبار تمدید شود.

قیمت فیبروز ابرو در شیراز

قیمت فیبروز ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان دقیقه گفت چقدر پول می‌خواهد. البته فقط پول مهم نیست، کم نیستند کسانی که در سالن‌های بی‌کیفیت فیروز ابرو را انجام دادند تا پول کمتری خرج کنند؛ ولی هیچ که فیبروز ابرو ماندگاری کمی داشته بلکه باعث آسیب به پوست و ابرو نیز شده است. مهم‌ترین عواملی که بر قیمت تأثیر دارند عبارت‌اند از:

عادتاً وقتی که عوارض کمتر است، هزینه بیشتری باید پرداخت کرد؛ ولی در مرکز فیبروز ابرو سحر صیادی از بهترین مواد توسط حرفه‌ای‌ترین افراد با کمترین قیمت ممکن استفاده می‌شود که هیچ عوارضی ایجاد نمی‌کند و ماندگاری شگفت انگیزی دارد.

قبل از فیبروز ابرو چه کاری انجام دهیم؟

فقط این مراقبت‌ها کافی است؟ خیر؛ در روز انجام این روش زیبایی نیمه دائمی ابرو هم باید کارهایی انجام داد:

این‌ها نکاتی بودند که لازم است قبل از فیبروز ابرو بدانیم، حالا نوبت می‌رسد به مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ.

مراقبت‌های بعد از فیبروز ابرو

میانگین زمان بهبودی ابرو

میانگین زمان بهبود به عوامل مختلفی مثل:

براي رزرو وقت و مشاوره رايگان با كارشناسان مجموعه در تماس باشيد.

سالن تخصصی ریبایی سحر صیادی  : 09174133913

نمونه کارهای اینستا : @saharsayadi_keratin

کلماتی که این مقاله در گوگل سرچ می شود.
  • بهترین فیبروز ابرو در شیراز نی نی سایت
  • فیبروز ابرو شیراز نی نی سایت
  • فیبروز ابرو شیراز اینستا
  • فیبروز ابرو در شیراز تخفیف
  • قیمت فیبروز ابرو در شیراز
  • قیمت فیبروز ابرو ۱۴۰۰
  • شهره حسنی شیراز