کاشت مژه یا اکستنشن مژه چیست؟

کاشت مژه در شیراز از پرطرفدارترین کارهای زیبایی است که در سالن‌های آرایشی انجام می‌شود. کاشت مژه به معنی افزودن تارهای مژه مصنوعی بین مژه‌های طبیعی است. این روش زیبایی به دو صورت طبیعی اکستنشن انجام می شود.

براي رزرو وقت و مشاوره رايگان با كارشناسان مجموعه در تماس باشيد.

سالن تخصصی احیا و صافی مو سحر صیادی  : 09174133913

نمونه کارهای کراتینه مو شیراز اینستا : @saharsayadi_keratin

انواع کاشت مژه :

کاشت مژه طبیعی

در این روش زیبایی صورت از مژه‌هایی استفاده می‌شود که جنسشون به مژه‌های شما خیلی نزدیک است. بعد از انتخاب مژه مناسب، برش‌های ریزی در نواحی خاصی در پلک بالا و پایین می‌زنند که نزدیک به مژه‌های اصلی است. میزان مژه‌ای که استفاده می‌شود به تراکم‌ طبیعی مژه دارد و حدود 50 تار در هر چشم استفاده می‌شود.

این روش پیچیده و خاص است برای همین مهم است که در سالن زیبایی آن را توسط بهترین مژه کاران انجام دهید، این روش فرد کاملا بیهوش می‌شود. وقتی که بدانید این عمل ممکن است تا 3 ساعت طول بکشد، درک می‌کنید که چرا می‌گوییم این روش سخت است.

این روش ممکن است عوارضی مثل ورم، کبودی و درد در ناحیه چشم داشته باشد؛ ولی این عوارض بعد از چند روز رفع می‌شود. سرعت رشد مژه کاشته شده زیاد است و باید هر چند ماه کوتاه شود که این زمان بستگی به سلیقه خودتان دارد.

این روش برای همه مناسب است، به خصوص کسانی که مژه‌هایشان بر اثر سوختگی و برخی از بیماری‌ها از بین رفته.

کاشت مژه موقت یا اکستنشن مژه در شیراز

کاشت مژه به این صورت بسیار پرکاربرد و متداول‌تر است. با این تفاوت که در این روش به جای جراحی از چسب استفاده می‌شود؛ ولی دائمی نیست. در اکستنشن تارهای مژه را با چسب‌هایی با ماندگاری مشخص، بین مژه‌های اصلی می‌چسبانند. این روش وقت گیر است و در آن تک تک مژه‌ها بین مژه‌های طبیعی چسبانده می‌شود. در کاشت مژه موقت از موی انسان، حیوانات مثل اسب یا سمور و فیبرهای ابریشمی یا مصنوعی استفاده می‌شود.

پس مهم است که از مو و چسب بهداشتی و استریلیزه استفاده شود. برای همین است که ما این روش را در مرکز زیبایی مژه سحر صیادی پیشنهاد می‌کنیم. در اکستنشن مژه برای هر چشم از 40 تا 60 تار استفاده می‌کنند تا مژه پر پشت شود. برای جدا کردن این مژه‌ها باید چسب را با محلول پاک کننده ویژه پاک کنید.

مزایا کاشت مژه  یا اکستنشن مژه چیه؟

مزایا این روش بیشتر به نوع آن بستگی دارد؛ ولی به صورت کلی زیبایی شما را چندین برابر می‌کند، پس می‌شود بگوییم این کار شگفت انگیز است.

عوارض کاشت مژه چیست ؟

تا الان که با مزایا اکستنشن مژه و کاشت آن آشنا شدید، حالا می‌خواهیم عوارض آن را بررسی کنیم. این روش فقط در صورتی باعث ریزش مژه می‌شود که مژه‌های ضعیفی داشته باشین، البته در این صورت هم احتمال ریزش مژه را بالا می‌برد و حتما باعث ریزش مژه نمی‌شود؛ ولی در شرایطی که اکستنشن را به طور مداوم انجام دهید و به مژه‌های طبیعی استراحت ندهید که موجب تضعیف پیاز مژه می‌شود.

البته بیشتر به سلیقه و تخصص اکستنشن کاران مژه بستگی دارد اگر این روش در مرکز اکستنشن مژه سحر صیادی انجام شود، مژه ریزش نمی‌کند چون در آن از بهترین چسب و مو توسط بهترین اکستنشن کاران مژه استفاده می‌شود.

در صورتی که از چسب مژه بی کیفیت استفاده شود، عوارضی چون آلرژی و اگزما ایجاد می‌شود، این علائم می‌توانند بعد ا چندین دفعه اکستنشن هم پدید بیایند، البته در بهترین سالن‌های کاشت مژه این مشکلات پیش نمی‌آید.

چسب اکستنشن از ماده شیمیایی ساخته شده و در صورت ورود به چشم باعث سوزش، قرمزی، عفونت و درد شدید چشم می‌شود و می‌تواند رنگ پلک را تغییر دهد. البته چسب اکستنشنی که در مرکز اکستنش مژه سحر صیادی استفاده می شود کاملا طبیعی است و به مدرن‌ترین روش ممکن توسط بهترین مژه کاران ایران انجام می‌شود و چسب هیچ برخوردی با چشم و پلک پیدا نمی‌کند.

عوارض این روش بستگی به مواد استفاده شده، روش و متخصصین زیبایی مژه بستگی دارد و در سالن زیبایی سحر صیادی از بهترین این‌ها استفاده می‌شود، پس اکستنشن و کاشت مژه در کلینیک زیبایی مژه سحر صیادی هیچ عوارضی ندارد. حساسیت چشم بالا است و تاثیر زیادی در زیبایی دارد، پس مهم است در انتخاب خود دقت کنید.

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب است؟

این روش برای همه مناسب است به جز کسایی که در اثر بیماری یا هر اتفاق دیگری مژه‌هایشان ضعیف شده. این روش زیبایی را چند برابر می‌کند، پس مهم نیست که حجم مژه‌های شما چه نوعی هستند.

کاشت و اکستنشن مژه چقدر دوام دارد؟

کاشت مژه دو نوع است که یکی از آن‌ها دائمی است و دیگری موقتی که به آن اکستنشن مژه می‌گویند. دوام اکستنشن مژه به عوامل زیادی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پایداری اکستنشن مژه در حالت معمولی 4 تا 5 هفته است، البته اگر این روش با بهترین مواد توسط افراد متخصص در باکیفیت‌ترین سالن زیبایی مثل سالن آرایشگاهی سحر صیادی انجام شود، پایداریش بسیار بیشتر است.

هزینه و قیمت کاشت مژه در شیراز

قیمت کاشت مژه به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها نوع کاشت مژه است، قیمت کاشت مژه دائم بسیار بیشتر از اکستنشن است. عوامل دیگری هم در قیمت اکستنشن مژه در شیراز تاثیر دارد:

مراقبت های بعد از کاشت مژه

مراقبت‌های بعد از اکستنشن مژه به همان اندازه مواد و مژه کاران در پایداری کاشت مژه تاثیر دارد. بهتر است مراقبت‌های زیر را بعد از کاشت مژه انجام دهید:

براي رزرو وقت و مشاوره رايگان با كارشناسان مجموعه در تماس باشيد.

سالن تخصصی احیا و صافی مو سحر صیادی  : 09174133913

نمونه کارهای کراتینه مو شیراز اینستا : @saharsayadi_keratin